Oferta pracy

Pracownik ds. Administracyjnych

STENA Recycling Sp. z o.o.

  • Przemysłowa 10d, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Przemysłowa 10d

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa komputerowego systemy wagowego oraz systemu do ewidencji magazynowej

  • Dokumentowanie i ewidencjonowanie stwierdzonej ilości towaru w systemie komputerowym

  • Prowadzenie ewidencji magazynowej dotyczącej surowców, materiałów i wyrobów gotowych

  • Przyjmowanie korespondencji wpływającej do biura głównego, wprowadzanie jej do dziennika korespondencji oraz przekazywanie osobom zainteresowanym

  • Przygotowywanie korespondencji do wysyłki

  • Ewidencja i rozliczenie transakcji tranzytowych

Nasze wymagania

  • Szukasz stałej i stabilnej pracy

  • Jesteś osobą dokładną, cierpliwą i dobrze zorganizowaną

  • Chcesz pracować w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 i 9:00-17:00

  • Sprawnie posługujesz się MS Office (Excel, Outlook)

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z zagadnieniami gospodarki odpadami ze szczególnym uwzględnieniem BDO

To oferujemy

  • Umowa o pracę, wynagrodzenie wypłacane w terminie wraz z nagrodami

  • Bezpieczne miejsce pracy z dobrą atmosferą

  • Ubezpieczenie medyczne oraz na życie, karta sportowa

  • Indywidualny plan wdrożenia i opieka doświadczonego pracownika

  • Szkolenia, kursy i uprawnienia finansowane przez firmę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne