Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik ds. Administracyjnych

  • Goleniów, Łozienica (pow. goleniowski), zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    firma z branży przetwórstwa spożywczego
    poszukuje osoby na stanowisko:

    PRACOWNIK DS. ADMINISTRACYJNYCH
    Miejsce pracy: Goleniów, Łozienica (pow. goleniowski)

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie
    • znajomość języka angielskiego  w mowie i piśmie w stopniu średniozaawansowanym
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość obsługi komputera (MS Office)
    • bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • dyspozycyjność
    • komunikatywność

    Zadania:

    • załatwianie spraw dot. pracowników zagranicznych zatrudnionych w firmie: pozwolenia na pracę, karty rezydenta itp.
    • uaktualnianie dokumentacji administracyjnej
    • zaopatrywanie firmy w materiały biurowe oraz chemiczne
    • wykonywanie pozostałych prac administracyjnych

    Oferujemy:
    • zatrudnienie na umowę o pracę,
    • możliwość zdobycia doświadczenia w dużej, spożywczej firmie o międzynarodowym zasięgu,
    • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
    • ciekawą pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,
    • szeroki pakiet Funduszu Socjalnego (zapomogi, imprezy i paczki dla dzieci, spotkania integracyjne).

    Zainteresowane osoby prosimy o kontakt za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)"

    Informujemy, że administratorem danych jest Lucky Union Foods-Euro Sp. z o.o. z siedzibą w Łozienicy, ul. Nowa 7, 72-100 Goleniów. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    bottom