Oferta pracy

Pracownik ds. administracyjnych i ofertowych

LK INWEST SP. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
LK INWEST Sp. z o.o. jest firmą realizującą inwestycje w sektorze zamówień publicznych od 2016 roku. Kompleksowo wykonujemy obiekty użyteczności publicznej, wraz z infrastrukturą techniczną oraz małą architekturą. Firma to prężnie działające przedsiębiorstwo, nastawione na osiągnięcie sukcesu w oparciu o energicznych pracowników.

Jeśli jesteś operatywny i samodzielny, lubisz swój zawód, to szukamy właśnie Ciebie.

W związku z uzyskaniem kolejnych kontraktów, aktualnie poszukujemy pracownika do naszego biura we Wrocławiu na stanowisko:
(wymagane orzeczenie o niepełnosprawności)

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie zamówień i organizacja zaopatrzenia budowy
    w materiały.
  • Koordynacja i archiwizacja przychodzących faktur zakupowych.
  • Sporządzanie, koordynacja i archiwizacja korespondencji wychodzącej i przychodzącej.
  • Dystrybucja i archiwizacja dokumentów, zapewnienie właściwego obiegu dokumentów.
  • Raportowanie w zakresie określonym przez przełożonego.
  • Organizacja i obsługa spotkań biznesowych.
  • Nadzór nad funkcjonowaniem systemu obiegu dokumentów
    i informacji w spółkach.
  • sporządzanie zamówień i organizacja zaopatrzenia w materiały

Wymagania:

  • orzeczenie o niepełnosprawności
  • dyspozycyjność
  • znajomość programów MS Office, Autocad, Norma Pro
  • znajomość ogólnych zagadnień prawa budowlanego oraz zamówień publicznych
  • umiejętność dobrego zarządzania czasem pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • odpowiednie do kwalifikacji wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów budowlanych
  • wyjazdy służbowe, z możliwością uczestnictwa w warsztatach z rozwoju personalnego
  • kursy i szkolenia

Zachęcamy do kontaktu oraz przesyłania CV.

Adres siedziby:
LK INWEST Sp. z o.o.
ul. Wojszycka 46
53-006 Wrocław

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy