Oferta pracy

Pracownik ds. administracyjnych

WIELKOPOLSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W POZNANIUO firmie

  • Sieradzka 29
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

WIELKOPOLSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W POZNANIU

Sieradzka 29

Poznań

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony do 31.12.2021 r.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie zapotrzebowań na dostawę/usługę/robotę budowlaną do postępowań, w tym opracowywanie opisów przedmiotu zamówienia, kalkulacji oraz inicjowanie postepowania zgodnie z regulacjami,
  • nadzór nad prawidłową realizacją umów, współpraca z Wykonawcami,
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem nieruchomości (m.in. poprzez monitorowanie stanu technicznego budynków i wyposażenia),
  • przygotowanie pism do instytucji, raportów i zestawień.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość obsługi komputera, pakietów biurowych oraz programów poczty e-mail,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie,
  • chęć podnoszenia kwalifikacji,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane umiejętności techniczne

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia
  • samodzielność w działaniu,
  • pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • pakiet socjalny;

Wymagane dokumenty:

  • CV wraz z listem motywacyjnym,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i posiadane kwalifikacje,
  • kopie świadectw pracy i/lub zaświadczenie o zatrudnieniu,
  • oświadczenia kandydata z własnoręcznym podpisem:
    klauzula informacyjna dot. rekrutacji pracowników
    oraz o udostępnieniu Państwa danych osobowych do celów rekrutacji
    (oba dokumenty znajdują się na stronie BIP Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu w zakładce „Kariera w WODR” → „Warunki rekrutacji”).

Dokumenty aplikacyjne można złożyć osobiście lub przesyłką pocztową kopercie z napisem „pracownik gospodarczy” w terminie do dnia 09.10.2020 r. na adres: Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu, Dział Administracyjno-Gospodarczy
ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań lub drogą elektroniczną poprzez przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy