Ta oferta pracy jest nieaktualna od 497 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik ds. Administracyjnych

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

    zatrudni w Dziale Organizacyjnym i Zamówień Publicznych

    pracownika ds. administracyjnych

    Miejsce pracy: Poznań
    Region: wielkopolskie

    PODSTAWOWE ZADANIA:

    • prowadzenie dokumentacji związanej z nieruchomościami Uczelni,
    • przygotowywanie, według zatwierdzonych projektów, projektów regulaminów, zarządzeń i komunikatów władz Uczelni,
    • prowadzenie spraw związanych z ubezpieczeniem majątku Uczelni,
    • przygotowywanie umów, aneksów i prowadzenie korespondencji z kontrahentami,
    • opracowywanie sprawozdań, analiz i informacji statystycznych.

    WYMAGANIA:

    • preferowane wykształcenie wyższe,
    • 3 - letnie doświadczenie zawodowe,
    • praktyczna znajomość przepisów dotyczących gospodarki nieruchomościami, prawa administracyjnego,
      pracy, kodeksu cywilnego oraz przepisów dotyczących szkolnictwa wyższego,
    • umiejętności:
    • organizowania pracy własnej,
    • analitycznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów,
    • podejmowania decyzji i pracy pod presją czasu,
    • operatywność, zaangażowanie i dynamizm w działaniu, nastawienie na rezultat,
    • znajomość obsługi komputera,
    • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych,
    • znajomość struktur organizacyjnych oraz zasad funkcjonowania uczelni wyższej będzie dodatkowym atutem.

    OFERUJEMY:

    • pracę w stabilnej i renomowanej organizacji,
    • pakiet świadczeń socjalnych,
    • dostęp do szkoleń,
    • miłą atmosferę pracy.

    OFERTY POWINNY ZAWIERAĆ:

    • CV wraz z listem motywacyjnym,
    • kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje (w tym wykształcenie wyższe),
    • kserokopie świadectw pracy i referencji,
    • zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (j.t. Dz.U. z 2016 roku, poz. 922 ze zm.).

    Oferty należy składać lub przesyłać w zamkniętych kopertach z dopiskiem:

    „Rekrutacja – pracownik ds. administracyjnych”
    na adres: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
    Dział Spraw Pracowniczych, pok. 109 lub 112, bud. B
    al. Niepodległości 10, 61-875 Poznań,

         albo przesyłać na adres e-mail: rekrutacja-dsp@ue.poznan.pl

    Termin składania ofert upływa z dniem 20 lutego 2017 roku.

    Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu zastrzega sobie prawo przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi kandydatami.