Oferta pracy

Pracownik ds. administracyjnych w dziale sprzedaży

Dr. Oetker

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Dr. Oetker

Arenda Dickmana 14/15

Oliwa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie danymi w firmowym systemie informatycznym (SAP)

  • zarządzanie mobilnym systemem wsparcia sprzedaży (SFA)

  • rozwiązywanie problemów i realizacja zleceń użytkowników systemów informatycznych

  • będziesz pierwszą linią kontaktu dla Przedstawicieli Handlowych w zakresie obsługi systemu SFA

  • utrzymywanie i zarządzanie zewnętrznymi bazami produktowymi

  • nadzór nad poprawnością danych

  • sporządzanie, przesyłanie i archiwizowanie dokumentów

  • aktywne uczestnictwo w bieżących działaniach w projektach działu wsparcia sprzedaży

Nasze wymagania

  • umiejętności pracy w programach komputerowych Microsoft Office: Word, Excel oraz PowerPoint

  • wspieramy duży dział sprzedażowy, dlatego szukamy osoby komunikatywnej, umiejącej współpracować z innymi pracownikami

  • zarządzamy danymi, dlatego potrzebujemy osoby dokładnej i samodzielnej, z silnym poczuciem odpowiedzialności za powierzone zadania

  • SAP jest podstawowym systemem informatycznym w firmie, jego znajomość w obszarze sprzedażowym jest mile widziana

  • działamy w firmie międzynarodowej, więc znajomość angielskiego pozwoli Ci na sprawną komunikację

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG

To oferujemy

  • pracę na pełen etat w międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej

  • doskonałą atmosferę pracy w zespole

  • korzystanie z doświadczenia i wiedzy naszych ekspertów

  • możliwości rozwoju kompetencji i profesjonalne szkolenia

  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, PPE, karta MultiSport)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne