Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik ds. aromatów i kolorów

K.C.B. Interlight Sp. z o.o.O firmie

  • ul. Inowrocławska 4
    Gniewkowo, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

K.C.B. Interlight Sp. z o.o.

ul. Inowrocławska 4

Gniewkowo

Firma K.C.B Interlight z siedzibą w Gniewkowie , jeden ze światowych liderów wyrobów świecarskich w związku dynamicznym rozwojem oraz  modernizacją parku maszynowego poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik ds. aromatów i kolorów

Główne zadania i obowiązki:

- dokładna znajomość planu produkcyjnego i zamówień,

- testowanie nowych aromatów,

- przygotowywanie wzorników aromatów,

- kontrola jakości dostaw aromatów,

- kontrola koloru świec z użyciem nowych/alternatywnych aromatów

- przygotowywanie świec na testy palenia

- przygotowywanie kolorów na potrzeby produkcji

- testowanie nowych barwników.

- kontrola dostaw barwników pod kątem zgodności odcienia.

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie chemiczne,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (dział technologiczny),

- znajomość pakietu Microsoft Office,

- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

- mile widziane doświadczenie w pracy w dziale technologicznym,

- samodzielność i dobra organizacja pracy,

- dokładność, staranność i terminowość,

- umiejętność pracy w zespole,

- zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków.

Oferujemy:

- praca w rozwijającej się firmie;

- praca w systemie I zmianowym;

-  możliwość uzyskania dodatkowych premii uznaniowych uzależnionych od oceny pracy przez przełożonego;

- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji;

- wynagrodzenie odpowiadające osiągnięciom.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne