Oferta pracy

Pracownik ds. Badań

Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o.

  • Sarni Stok 93, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Sarni Stok 93

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca z przedstawicielami klienta w ramach realizowanego kontraktu (w tym kontakty z klientami zagranicznymi)

  • Testy komponentów elektronicznych lub testy w pojeździe, rejestracja danych i raportowanie

  • Analiza danych z testów pojazdów na końcu linii produkcyjnej

  • Diagnostyka usterek w pojazdach w fazie uruchomienia produkcji

  • Możliwość oddelegowania do pracy w Polsce lub za granicą w zależności od potrzeb klienta

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: elektronika, elektrotechnika, mechatronika, automatyka, informatyka

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, w tym schematów elektrycznych

  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami diagnostycznymi takimi jak miernik, oscyloskop

  • Zadaniowe podejście do powierzonych obowiązków

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do wyjazdów krajowych i zagranicznych

  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej

  • Znajomość protokołu komunikacji CAN

  • Znajomość dowolnego języka programowania

  • Znajomość języka włoskiego

To oferujemy

  • Interesującą, samodzielną pracę w stabilnej firmie w przyjaznej atmosferze

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego

  • benefity: Fundusz Socjalny, karta Multisport, ubezpieczenie medyczne itd.

Specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości usług badawczo rozwojowych dla motoryzacji, a stała współpraca z liderami branży i prawie 50-letnie doświadczenie, zapewniają nam stabilną pozycję rynkową.

W związku z rozwojem działalności, w zakresie bezpośredniego wsparcia klienta Pracownia Elektroniki i Oprogramowania poszukuje osoby do udziału w projektach z zakresu elektroniki samochodowej, obejmujących przede wszystkim z testowanie komponentów elektronicznych oraz systemów elektrycznych i elektronicznych prototypów i serii przedprodukcyjnych pojazdów, w tym elektrycznych i hybrydowych.

Przewiń do profilu firmy