Pracownik ds.Badań w Pracowni Chemicznej Zakładu Materiałoznawstwa

Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o.

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • analiza składu pierwiastkowego technikami ICP-OES i XRF

  • przygotowywanie do analizy próbek stałych i ciekłych

  • tworzenie raportów z przeprowadzonych badań

  • kontakt techniczny z klientem w zakresie wykonywanych badań

  • udział w nowych projektach i wdrażanie nowych metod badawczych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe chemiczne, preferowany kierunek chemia analityczna

  • wiedza dotycząca badań składu pierwiastkowego i przygotowywania próbek do analiz

  • praktyczna znajomość klasycznych metod analitycznych

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w laboratorium chemicznym

  • praktyczna znajomość technik ICP-OES i/lub AAS, XRF

  • znajomość zagadnień związanych z systemami jakości w laboratorium

  • prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • interesującą i samodzielną pracę w stabilnej firmie

  • przyjazną atmosferę

  • możliwość zdobycia doświadczenia, rozwoju i doskonalenia zawodowego

  • możliwość rozwoju kariery naukowej

  • benefity

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • pikniki rodzinne