Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. biurowo-marketingowych

Polskie Hurtownie Dachowe Sp. z o.o. Sp. komandytowa O firmie

  • Pomorska 602
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Polskie Hurtownie Dachowe Sp. z o.o. Sp. komandytowa

Pomorska 602

Łódź

Umiesz odnaleźć się w różnych zadaniach? Nie lubisz nudy i monotonii? Poszukujesz stabilnego zatrudnienia i pracy dobrych warunkach? Zgłoś swoja aplikację na stanowisko pracownika biurowo-marketingowego. To niestandardowe połączenie zadań z zakresu marketingu, reklamy oraz spraw biurowych. Wesprzemy Cię i wprowadzimy we wszystkie zadania. Kreatywność i sumienność to dobre cechy na tym stanowisku.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie przy opracowaniu i przeprowadzeniu akcji promocyjno-sprzedażowych
  • Zarządzanie mediami społecznościowymi, stroną internetową.
  • Redagowanie tekstów na bloga oraz opisów produktowych.
  • Analiza działań konkurencji, monitorowanie pozycji firmy na rynku
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi, agencjami reklamowymi, grafikami, fotografami, drukarniami.
  • Tworzenie i edycja plików graficznych oraz prezentacji.
  • Wsparcie przy organizacji targów i innych imprez firmowych.
  • Obsługa sklepu internetowego.
  • Obsługa niektórych klientów w zakresie sprzedaży - mile widziany język niemiecki.
  • Pomoc w prowadzeniu prac biurowych - księgowaniu i archiwizacji dokumentów.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Zdolności organizacyjne, zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • Kreatywność, samodzielność oraz chęć rozwoju.
  • Umiejętność wyciągania wniosków, poszukiwanie nowych rozwiązań i umiejętności analityczne.
  • Znajomość zasad pisowni i interpunkcji języka polskiego, łatwość w redagowaniu tekstów, w tym opisów produktowych.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza programów Excel i PowerPoint.
  • Znajomość obsługi social mediów (Facebook, Instagram, LinkedIn).
  • Mile widziana znajomość obsługi programów do obróbki grafik i tekstów jak np. Corel, InDesign, Photoshop, Illustrator.
  • Znajomość języka niemieckiego (premiowani będą kandydaci znający język niemiecki).
  • Mile widziana znajomość obsługi programów księgowych jak np. Optima, Subiekt.

Z NASZEJ STRONY MOŻESZ LICZYĆ NA:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju kompetencji w profesjonalnym środowisku.
  • Pracę w zgranym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę.
  • Umowę o pracę.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania swojej pracy.
  • Możliwość ustalenia elastycznego grafiku pracy.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne