Oferta pracy

Pracownik ds. certyfikacji inwestycji kolejowych

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie zmian w infrastrukturze kolejowej w zakresie obowiązku posiadania przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. odpowiednich świadectw, certyfikatów i zezwoleń na dopuszczenie urządzeń, budowli i podsystemów strukturalnych do eksploatacji,

  • monitorowanie przygotowania i realizacji projektów inwestycyjnych w zakresie spełnienia wymagań dla certyfikacji oraz ocen zgodności na sieci kolejowej zarządzanej przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.,

  • monitorowanie współpracy Biura z właściwymi komórkami organizacyjnymi PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. w zakresie uzyskania odpowiednich świadectw, certyfikatów i zezwoleń na dopuszczenie urządzeń, budowli i podsystemów strukturalnych do eksploatacji,

  • udział w gremiach oceniających projekty inwestycyjne (ZOPI) dla zapewnienia merytorycznego wsparcia w zakresie certyfikacji i oceny zgodności,

  • opiniowanie wniosków do Urzędu Transportu Kolejowego związanych z interoperacyjnością (odstępstwa od stosowania Technicznych Specyfikacji Interoperacyjności, zezwolenia na dopuszczenie do eksploatacji podsystemów),

  • opiniowanie projektów przepisów unijnych i krajowych dotyczących interoperacyjności systemu kolei.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie,

  • 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie transportu kolejowego,

  • wiedza z zakresu infrastruktury kolejowej,

  • znajomość pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym,

  • umiejętności analityczne,

  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,

  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

  • otwartość na zmianę.

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów związanych z transportem lub administracją,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,

  • wiedza i doświadczenie z zakresu procesów certyfikacyjnych,

  • wiedza w zakresie Technicznych Specyfikacji Interoperacyjności.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • przyjazną i partnerską atmosferę pracy,

  • atrakcyjny pakiet benefitów:

  • ulgi na przejazdy koleją w Polsce i za granicą,

  • prywatna opieka medyczna oraz program sportowo-rekreacyjny na preferencyjnych warunkach,

  • możliwość wykupienia grupowego ubezpieczenia na życie,

  • dofinansowanie do wypoczynku, turystyki, aktywności sportowej i kulturalnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dodatkowy dzień wolny od pracy - 25.11. Święto Kolejarza

  • zniżki na przejazdy koleją

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w terminie do dnia 27.08.2022.

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Centrala Spółki poszukuje osób na stanowisko: Stanowisko ds. systemów urządzeń automatyki sterowania ruchem kolejowym.

Przewiń do profilu firmy