Oferta pracy

Pracownik ds. fakturowania i obsługi biura

LIMFLOR sp. z o.o.O firmie

  • Kolonia Poręby 1
    Torzym, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

LIMFLOR sp. z o.o.

Kolonia Poręby 1

Torzym

Dołącz do zespołu specjalistów, których misją jest efektywna organizacja pracy w branży transportowej oraz budowanie długotrwałej i owocnej współpracy w skali międzynarodowej. Spółka zajmuje stabilną pozycję w branży, świadczy o tym  sukcesywne zwiększenie floty oraz kadry eksperckiej.

Będziesz odpowiedzialny za rozwój firmy poprzez prawidłową organizację pracy w serwisie - począwszy od zaopatrzenia magazynu, poprzez składanie zamówień, ich monitorowanie i realizacji, wprowadzenie danych do systemu, a następnie ich wydanie na halę serwisową.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca opieka nad działem magazynu części zamiennych w serwisie pojazdów ciężarowych i naczep
  • poprawne, terminowe wystawianie i ewidencjonowanie faktur i korekt (sprawdzanie ich poprawności zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi oraz wewnętrznymi wytycznymi)
  • prawidłowe wprowadzanie dokumentów magazynowych (PZ, PW, RW, WZ, FV) na podstawie systemu informatycznego firmy
  • ścisła współpraca z działem serwisu pojazdów - na miejscu i głównym działem Księgowym firmy - znajdującym się poza oddziałem
  • tworzenie wycen towarów do zleceń warsztatowych
  • wprowadzanie towarów do zleceń naprawy
  • poszukiwanie nowych dostawców, kontakt i negocjacje
  • prowadzenie inwentaryzacji
  • zamawianie, przyjmowanie i wydawanie towaru magazynowego, zwrot towaru do dostawcy, prowadzenie reklamacji

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pracy z systemami magazynowymi
  • wiedza z zakresu procesów magazynowych
  • wiedza z zakresu księgowości (znajomość przepisów podatkowych)
  • bardzo dobra obsługa komputera i praktyczna znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • zdolności analityczne
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie kształcenia
  • mile widziana znajomość podstawowej budowy pojazdu ciężarowego / naczepy, jak również wiedza techniczna

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie międzynarodowej
  • elastyczne godziny pracy i system jednozmianowy
  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych, jak również zewnętrznych związanych z tematyką rozwoju stanowiska pracy
  • dofinansowania kontynuowania nauki
  • możliwość zdobycia uprawnień/szkoleń specjalistycznych związanych ze stanowiskiem pracy
  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
  • ciekawą pozbawioną monotonii pracę w dynamicznym zespole

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy