Logo Pracuj.pl

Pracownik ds. fakturowania

Nagel Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Tyniec Mały (pow. wrocławski)
    Tyniec Mały (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa programu transportowo spedycyjnego
  • codzienna kontrola wysyłek klienta pod względem ilościowym i kosztowym
  • weryfikacja faktur transportowych oraz administracyjnych pod względem merytorycznym
  • sporządzanie faktur sprzedażowych, not obciążeniowych oraz prowadzenie specyfikacji dotyczącej przychodów
  • kontrola kosztów przewoźników dystrybucji krajowej
  • sporządzanie rezerw kosztowych i przychodowych
  • przestrzeganie ustawowych i zbiorowych uregulowań dotyczących pracy, przestrzeganie przepisów bhp, termonów, porządku biurowego i przepływu informacji

Nasze wymagania

  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność szybkiego przyswajania informacji
  • umiejętność organizacji pracy, terminowość, systematyczność, skrupulatność i zaangażowanie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego / nieobowiązkowa
  • znajomość obsługi systemów księgowych / gotowość na wyjazd szkoleniowy
  • praca pod presją czasu

To oferujemy

  • praca w godzinach 8-16
  • intensywne szkolenie wdrażające
  • miłą atmosferę w otwartym, przyjaznym zespole
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia WARTA oraz prywatnej opieki medycznej MEDICOVER
  • system sportowy OK

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • premie świąteczne
  • szkolenia w ramach Akademii Nagel Polska
  • dodatkowe, stażowe dni wolne

Nagel Polska Sp. z o.o.

W Nagel-Group codziennie jako jeden z 12.000 pracowników możesz brać udział w dystrybucji produktów spożywczych dostępnych dla ponad 500 milionów Klientów w całej Europie. Dzięki 130 naszym oddziałom jesteśmy zawsze blisko nich. Dołącz do nas!

Dodatkowe informacje

Na Wasze aplikacje czekamy do 30.09.2021r.

Pracownik ds. fakturowania, Tyniec Mały (pow. wrocławski)