Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik ds. finansowych

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    PESA Bydgoszcz SA jest liderem polskiego rynku budowy, modernizacji oraz naprawy taboru szynowego, zatrudniającym prawie 3000 pracowników w kilku lokalizacjach na terenie kraju.

    Nasze tramwaje i pociągi można spotkać zarówno w Polsce, jak i zagranicą, w krajach takich jak Niemcy, Rumunia, Bułgaria, Ukraina, Węgry, Włochy, Rosja, Białoruś, Czechy, Kazachstan czy Litwa.

    W związku z dalszym rozwojem, PESA Bydgoszcz SA poszukuje specjalistów do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Zadania:

    • obsługa bankowa w zakresie: księgowania wyciągów bankowych, bankowości elektronicznej, analizowanie kont dostawców i odbiorców, tworzenie dyspozycji płatniczych, przygotowywanie raportów i analiz w tym zakresie,
    • kontakt oraz przygotowywanie informacji, dokumentów i raportów dla użytkowników wewnętrznych i zewnętrznych w zakresie pełnionej funkcji,
    • przygotowywanie raportów na potrzeby zarządzania płynnością
    • przygotowywanie raportów i analiz ad hoc Opcjonalnie:
    • obsługa w ramach prowadzonych postępowań przetargowych w zakresie finansów:
      • prace związane z zabezpieczeniami, m.in. gwarancje, wadia, inne,
      • analizowanie dokumentacji przetargowych i umów,
      • wszelkie inne wsparcie w prowadzonych czynnościach przetargowych w zakresie związanym z pełnioną funkcją,
    • opiniowanie umów od strony finansów,
    • wykonywanie analiz finansowych ad-hoc,
    • nadzorowanie i realizowanie obowiązków wynikających z umów zawartych z instytucjami finansowymi,

    Wymagania:

    • wykształcenie profilowe (finanse, rachunkowość, ekonomia ewentualnie matematyka),
    • znajomość zasad rachunkowości,
    • bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność, terminowość, samodzielność, zaangażowanie, chęć rozwoju,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel),
    • otwartość na zmiany,
    • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem,

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • ciekawą pracę w dynamicznym zespole,
    • realną możliwość rozwoju,
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
    • system szkoleń zgodny ze stanowiskiem.

    Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

    Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".

    Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

    bottom