Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1202 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik ds. Floty Samochodowej i Sprzętu

  • Jelonek (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedsiębiorstwo Techniczno-Budowlane
    Nickel Sp. z o.o.

    Jesteśmy ogólnopolskim przedsiębiorstwem budowlanym funkcjonującym na rynku generalnego wykonawstwa od 1991 roku. Swoją działalność prowadzimy w segmentach budownictwa obejmujących budownictwo ogólne, kubaturowe, przemysłowe, specjalistyczne, mieszkaniowe, infrastrukturalne i komercyjne.

    Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    PRACOWNIK DS. FLOTY SAMOCHODOWEJ I SPRZĘTU

    Miejsce pracy: Jelonek k/Poznania

    Podstawowe obowiązki:

    • kompleksowe zarządzanie flotą samochodową i sprzętem budowlanym
    • kontrola i optymalizacja kosztów związanych z utrzymaniem floty samochodowej i sprzętu
    • prowadzenie dokumentacji związanej z pojazdami (w tym m.in. rejestracja samochodów i sprzętu, negocjacje i podpisywanie umów ubezpieczeniowych, likwidacja szkód, formalności związane z wykroczeniami drogowymi)
    • współpraca z serwisami samochodowymi, weryfikacja napraw oraz kosztorysów
    • nadzór nad stanem technicznym samochodów i sprzętu

    Wymagania:

    • preferowane kierunki : logistyka, transport, ekonomia
    • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • wiedza z zakresu budowy, działania i eksploatacji pojazdów
    • praktyczna wiedza z zakresu zarządzania flotą (m.in. współpraca z firmami leasingowymi, czas pracy kierowców)
    • praca w programach MS OFFICE
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • dobre i stabilne warunki pracy
    • odpowiedzialną i ciekawą pracę
    • możliwość dalszego rozwoju zawodowego

    Dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy rejestrować on-line do dnia 05.06.2015 roku.

    Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji bieżącej, jak i w przyszłości, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 roku (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

    Dziękujemy za nadesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Przedsiębiorstwo Techniczno-Budowlane Nickel Sp. z o.o.
    ul. Obornicka 6b, Jelonek k/Poznania, 62-002 Suchy Las
    www.ptbnickel.com.pl