Ta oferta pracy jest nieaktualna od 139 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik ds. Gospodarczych

  • Saline do Volterra, Włochy
  • Pracownik fizyczny
  • 27.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla naszego Klienta, zarządzającego Ośrodkiem Wypoczynkowym Tuscany Forever, poszukujemy kandydata na stanowisko: Pracownik ds. Gospodarczych.

    Tuscany Forever jest ekskluzywnym Ośrodkiem wypoczynkowym zlokalizowanym w Toskanii. Naszą Rezydencję odwiedza corocznie ponad 2000 gości ze różnych krajów, głównie europejskich. Naszym celem jest stworzenie jak najlepszych warunków do wypoczynku i unikalnej, przyjaznej atmosfery, w której wszyscy czują się doskonale.

    Rezydencja jest doceniana ze względu na wysmakowane wnętrza, baseny i kort tenisowy a także troskę o najmłodszych - dzieci w różnym wieku, dla których staramy się stworzyć warunki do bezpiecznej zabawy.
    Funkcjonujemy od pięciu lat, stale rozwijając nasza ofertę.

    Miejsce pracy: Saline do Volterra

    Praca świadczona jest przez ok. 3-4 miesiące  w 2018 r. na terenie Włoch.

    Zakres zadań:

    • Prowadzenie magazynu gospodarczego (pościel, ręczniki, środki czystości, drobne wyposażenie apartamentów);
    • Kontrola magazynu i odpowiedzialność za jego zasoby;
    • Zapewnienie właściwego wyposażenia apartamentów przed przyjazdem Gości;
    • Pranie (Ośrodek dysponuje odpowiednimi urządzeniami) i prasowanie mniejszych rzeczy;
    • Nadzór nad pracą firm sprzątających apartamenty;
    • Sprzątanie wskazanych apartamentów;
    • Wykonywanie prac porządkowych na życzenie gości;
    • Zgłaszanie Konserwatorowi usterek w apartamentach;
    • Pomoc Gościom Rezydencji w codziennych problemach.

    Wymagania:

    • Oczekujemy osoby odpowiedzialnej, rzetelnie podchodzącej do zadań zawodowych.
    • Praca świadczona jest przez ok. 3-4 miesiące na terenie Włoch, zatem warunkiem niezbędnym jest wysoka dyspozycyjność Kandydata/tki.
    • Naszego pracownika musi cechować życzliwość, zwłaszcza w relacjach z Gośćmi.
    • Znajomość języka włoskiego mile widziana
    • Znajomość języka angielskiego byłaby dodatkowym plusem.

    Oferujemy:

    • Pracę w pięknym, unikalnym miejscu, w samym sercu Toskanii.
    • Oferujemy wynagrodzenie adekwatne do stanowiska
    • Zakwaterowanie w Ośrodku lub jego pobliżu.
    • Jesteśmy niewielkim, ale zgranym zespołem – dbamy o wzajemne relacje i oczekujemy konstruktywnej współpracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Administratorem danych osobowych będzie "Neo" Elwira Sokołowska. Cofnięcia zgody na przetwarzanie danych można dokonac wyłącznie w formie pisamnej; mailem na adres: [email protected]

    Zakres rejestrowanych danych osobowych:

    Imię i nazwisko

    Miejsce zamieszkania

    Numer telefonu

    Adrs e:mail

    Cel przetwarzania danych osobowych: skuteczny proces rekrutacji , umożliwienie kontaktu telefonicznego lub mailowego z kandydatem, przeprowadzenie rozmowy rekrutacyjnej.

    Dane są archiwizowane w systemie Pracuj.pl i na dysku lokalnym komputera administratora.

    Dane osobowe wybranych kandydatów są przekazywane do biura rachunkowego w celu przygotowania umów i prowadzenia ewidencji kadrowej.

    Dane osobowe nie są wykorzystywane do celów marketingowych.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.