Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. Gospodarki Materiałowej

Kelvion Sp. z o.o.

  • Kobaltowa 2, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kobaltowa 2

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z działami magazynu, zakupów, kontroli jakości,

  • Przetwarzanie dokumentacji magazynowej,

  • Wykonywanie transakcji magazynowych w systemie ERP,

  • Przyjmowanie materiałów na stan magazynowy,

  • Wydania materiałowe w systemie ERP,

  • Weryfikacja faktur pod kątem zgodności z dostawą,

  • Przygotowywanie zleceń produkcyjnych do sprzedaży,

  • Kontrola stanów magazynu reklamacyjnego w systemie ERP,

  • Tworzenie prostych raportów w Excel.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne preferowane logistyka, ekonomia, rachunkowość,

  • Dokładność i sumienność,

  • Znajomość procesów magazynowych,

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,

  • Chęć do zdobywania nowych umiejętności.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Absolwenci lub w trakcie studiów inżynierskich/magisterskich na kierunkach logistyka, inżynieria produkcji, ekonomia, rachunkowość i pokrewne.

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy – wszystkiego z zakresu obowiązków jesteśmy w stanie nauczyć.

    Firma Kelvion nieustannie rozwija produkty, które produkowane są z najwyższą jakością oraz sprzedawane na arenie międzynarodowej. Nasza oferta obejmuje jedno z największych na świecie portfolio z zakresu urządzeń, służących do wymiany ciepła: wymienniki płytowe, wymienniki płaszczowo-rurowe, wymienniki z rurami żebrowanymi, modułowe wieże chłodnicze oraz urządzenia dla chłodnictwa i klimatyzacji dla szerokiego spektrum zastosowań. Kelvion działa na światowych rynkach, w przemyśle energetycznym, rafineryjnym, chemicznym, morskim, spożywczym i HVAC.

    Nasze produkty charakteryzują się wysokim poziomem efektywności energetycznej, bezpieczeństwa i dbałości o środowisko. Zakład produkcyjny znajdujący się w Opolu posiada również zaplecze inżynierskie i jest w stanie zaoferować szeroką gamę rozwiązań konstrukcyjnych urządzeń do wymiany ciepła dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

    Przewiń do profilu firmy