Pracownik ds. handlowych - Obsługa klientów

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 18.01.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 17.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bohnenkamp s.r.o.

    Grupa Bohnenkamp jest grupą średniej wielkości przedsiębiorstw z centralą w Niemczech. Specjalizujemy się w handlu oponami, kołami i komponentami do pojazdów z dziedziny rolnictwa, leśnictwa, robót ziemnych, przemysłu, ciężarówek i transportu. Obecnie grupa zatrudnia około 550 osób w 25 lokalizacjach w Europie.

    W związku z tworzeniem oddziału w Polsce firma poszukuje kandydatów do pracy na różnych stanowiskach

    Miejsce pracy: Łódź

    Poszukujemy pracownika ds. handlowych w Polsce w regionie Łódź

    Zakres obowiązków:

    • Doradztwo telefoniczne dla naszych klientów - profesjonalistów z branży oponiarskiej i maszyn rolniczych
    • Przyjmowanie i obsługa zamówień
    • Monitorowanie automatycznego przetwarzania zleceń
    • Wsparcie klienta
    • Koordynowanie logistyki i akcji sprzedażowych
    • Ścisła współpraca z zespołem sprzedaży

    Wymagania :

    • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży opon w takich branżach jak rolnictwo, roboty ziemne, przemysł i/lub transport drogowy.
    • Dyspozycyjność
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dobra znajomość MS Office; mile widziana znajomość programu Navision
    • Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy

    Oferujemy:

    • Ukierunkowane i dobrze zorganizowane szkolenia
    • Atrakcyjne i związane z wynikami wynagrodzenie
    • Stabilną pracę i możliwość rozwoju osobistego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    CV - polski i angielski

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do pracownika ds. handlowych z siedzibą w Bohnenkamp s.r.o Modra przy ul. Dolna 2099  Słowacja (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.