Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. inwentaryzacji w sklepach

DIVERSE

  • Bysewska 23, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna

DIVERSE

Bysewska 23

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie inwentaryzacji w sklepach Diverse na terenie całej Polski (inwentaryzacje dzienne i nocne) w całej Polsce

  • Kontrola stanów magazynowych sieci sprzedaży i procesów z tym związanych

  • Sporządzanie raportów w oparciu o dane z systemów SAP i Magnat

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi

  • Współpraca z działem logistyki i handlowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office w szczególności Excel – głównie tabele przestawne

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dokładność, uczciwość, asertywność

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Gotowość do pracy mobilnej i w porze nocnej (praca w terenie zazwyczaj 4 dni w tygodniu, często w nocy)

Mile widziane

  • Znajomość programu SAP

To oferujemy

  • Samochód służbowy

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • zniżki na firmowe produkty i usługi

    • brak dress code’u

    • parking dla pracowników