Oferta pracy

Pracownik ds. Kadr - Biuro Zarządzania Zasobami Ludzkimi

PKP Intercity S.A.O firmie

PKP Intercity S.A.

aleje Jerozolimskie 142a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kwalifikacja i rejestracja czasu pracy oraz rozliczanie czasu pracy,

  • obsługa kadrowa pracowników,

  • przygotowywanie dokumentów kadrowych,

  • kontakt z pracownikami i przedstawicielami klienta wewnętrznego.

Nasze wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w obszarze kadrowym,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • znajomość kadr,

  • doświadczenie w obsłudze klienta wewnętrznego,

  • wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole,

  • inicjatywa, energia i zorientowanie na realizację celu,

  • wielozadaniowość, umiejętność obsługi bardzo dużych grup pracowniczych,

  • dokładność.

To oferujemy

  • pracę u największego pracodawcy na rynku kolejowych przewozów pasażerskich,

  • benefity pozapłacowe, m.in.: zniżkę na krajowe i międzynarodowe podróże koleją, dofinansowanie do karty sportowej oraz opieki medycznej, dopłaty do wczasów,

  • dodatkowy dzień wolny w roku - Dzień Kolejarza 25.11.,

  • pracę w zgranym i dynamicznym zespole,

  • niekorporacyjną atmosferę,

  • pracę w oparciu o umowę o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie wypoczynku

PKP Intercity to największy polski operator kolejowy, który uruchamia ok. 380 pociągów dziennie. Łączy centra miast oraz ośrodki turystyczne, a także umożliwia wygodne podróżowanie po Europie. Zatrudnia 8,5 tys. pracowników w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Aplikacje prosimy przesyłać do dnia 16.07.2021 r.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.