Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. Kadr i Płac

TEATR STU sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników, zleceniobiorców i wykonawców umów o dzieło

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Naliczanie wynagrodzeń dla umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych

  • Przygotowywanie zaświadczeń płacowych

  • Przygotowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS

  • Inne zadania zlecone związane ze specyfiką stanowiska ds. Kadr i Płac i działania administracyjnego biura

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie na stanowisku Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych

  • Znajomość programu Enova, Optima, Płatnik

  • Obsługa Microsoft Office

  • Dobra organizacja pracy, terminowość, skrupulatność

  • Umiejętność samodzielnej pracy i analitycznego myślenia

To oferujemy

  • Satysfakcjonującą pracę w firmie z tradycjami

  • Umowę o pracę, stabilność zatrudnienia

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i poszerzenia swoich kwalifikacji

  • Praca od połowy sierpnia 2022 r.