Ta oferta pracy jest nieaktualna od 34 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik ds. Kadr i Płac

  • Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Komorowo (pow. ostrowski), mazowieckie
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CANEXPOL SP. Z O.O.

    Firma CANEXPOL Sp. z o.o. w Ostrowi Mazowieckiej, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, zatrudni osobę na stanowisko: Pracownik ds. Kadr i Płac. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej www.canexpol.pl w zakładce praca.

    Miejsce pracy: Ostrołęka (okolice), Ostrów Mazowiecka (okolice), Komorowo (pow. ostrowski)

    Obowiązki:

    • kompleksowa obsługa administracyjna pracowników, w tym naliczanie wynagrodzeń, zasiłków i innych świadczeń pracowniczych,
    • rozliczenia z Urzędem Skarbowym i ZUS,
    • udział w rekrutacji i selekcji kandydatów, w tym ścisła współpraca z kierownikami komórek organizacyjnych w zakresie monitorowania bieżących potrzeb rekrutacyjnych , zarządzanie bazą kandydatów, redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych przyciągających uwagę,
    • sporządzanie raportów i sprawozdań GUS,
    • współpraca z instytucjami z zewnątrz

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe (psychologia, socjologia, zarządzanie, ekonomia),
    • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata),
    • bardzo dobra znajomość MS Office (mile widziana znajomość programu Xpertis (Kadry i Płace),
    • znajomość języka angielskiego mile widziana,
    • gotowość do zmian i łatwość adaptacji,
    • umiejętność korzystania z multimedialnych możliwości m.in. przy rekrutacji i selekcji kandydatów,
    • spostrzegawczość, doskonała organizacja pracy i umiejętność rozwiązywania problemów oraz wyciągania wniosków,
    • odpowiedzialność i dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
    • liczne szkolenia zawodowe,
    • pracę w etycznym i profesjonalnym środowisku, działającym w oparciu o najwyższe standardy.

    Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

    Informujemy, że Administratorem danych jest Canexpol Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowi Mazowieckiej przy ul. Kolejowej 25, Komorowo 07-310. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.