Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. Kadr i Płac

Ogólnopolski Operator OświatyO firmie

  • Jana Gorczyczewskiego 2
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Ogólnopolski Operator Oświaty

Jana Gorczyczewskiego 2

Poznań

Miejsce pracy: Poznań, sporadyczne wyjazdy służbowe do oddziałów zamiejscowych

Co nas wyróżnia:

  • doświadczenie w prowadzeniu działalności edukacyjnej,
  • ponad 400 zrealizowanych inwestycji oświatowych,
  • prawie 1000 pracowników w całej Polsce,
  • dbająca o rozwój i godna zaufania kadra kierownicza,
  • indywidualne podejście do każdego pracownika.

Buduj z nami nową jakość edukacji w Polsce !

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników (teczki personalne, sporządzanie umów, aneksów, świadectw pracy etc.),
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy (rozliczanie czasu pracy, urlopy, absencje, zwolnienia),
  • przygotowanie danych do naliczeń wynagrodzeń (nadgodziny, premie, dodatki, zasiłki, potrącenia etc.),
  • sporządzanie list płac osobowych i bezosobowych,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z rozliczaniem umów cywilnych,
  • przygotowanie danych dla prawidłowego sporządzenia deklaracji ZUS, GUS oraz sporządzanie cyklicznych raportów i analiz dla placówek i Zarządu,
  • bieżąca współpraca z pracownikami placówek zakresie spraw kadrowo – płacowych,
  • wystawianie niezbędnych zaświadczeń na potrzeby pracowników i zleceniobiorców,
  • bieżące kontakty z urzędami typu: ZUS, US, GUS, UP etc.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe średnie lub wyższe,
  • kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu kadr i płac,
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, zagadnień kadrowych i ubezpieczeń społecznych,
  • znajomość programów MS Office, programów kadrowych (mile widziana Enova), Płatnika,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, dyskrecja,
  • dokładność, sumienność, wysoki poziom kultury osobistej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie (umowa o pracę, zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu),
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV z następującą klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity : Dz. U. z 2014 r, poz. 2135 z późn.zm)".

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W związku z obowiązywaniem Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej jako RODO, niniejszym informujemy:

Ogłoszenie archiwalne