Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik ds. kadr i płac

  • śląskie
  • Specjalista
  • 20.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MARIUSZ CIEŚLA KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO "MARIO" DR MARIUSZ CIEŚLA

    Nasz klient, prężnie rozwijająca się niemiecka spółka, zajmującą się międzynarodowym doradztwem podatkowym poszukuje:

    Miejsce pracy: Katowice / Częstochowa

    Opis stanowiska:

    • Samodzielne i terminowe przygotowanie rozliczeń płac
    • Odpowiedzialne opracowanie, sprawdzanie i archiwizacja danych personalnych związanych z rozliczeniami
    • Tworzenie statystyk, rozliczeń i dokumentów księgowych
    • Wsparcie klientów w sprawach personalnych, takich jak rozpoczęcie pracy, zwolnienie, ciąża
    • Osoba kontaktowa ds. ubezpieczeń zdrowotnych, urzędów itp.

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne
    • Dokładność i sumienność
    • Umiejętność dobrej organizacji pracy
    • Bardzo dobra znajomość programów MS Office
    • Znajomość języka niemieckiego
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • Różnorodne i rozwijające zadania
    • Międzynarodowy zespół składający się miłych i doświadczonych współpracowników
    • Elastyczne godziny pracy
    • Możliwość ciągłego rozwoju

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV klikając w przycisk aplikowania

    Prosimy o zamieszczenie poniższej zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

    Informujemy, że administratorem danych osobowych będzie Kancelari Mario dr Mariusz Cieśla ul. Baziowa 28 43-100 Tychy. Przysługuje Państwu

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.