Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. Kadr i Płac

CHOPIN TELEWIZJA KABLOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Przemysłowa 3, Wejherowo
    Wejherowo, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Przemysłowa 3

Wejherowo

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie akt osobowych dla każdego pracownika;

  • opracowywanie raportów, analiz i statystyk dotyczących zatrudnienia w firmie;

  • obliczanie wynagrodzeń pracowników;

  • rozliczanie czasu pracy;

  • rozliczenia z ZUS, Urzędem Skarbowym i innych instytucji;

  • nadzór nad terminowością szkoleń BHP, badań lekarskich;

  • sporządzanie sprawozdań do PFRON, GUS;

  • sporządzanie dokumentacji do urzędów pracy;

  • obsługa programu płacowo-kadrowego wykorzystywanego przez firmę, R2 płatnik będzie dodatkowym atutem;

  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy;

  • współpraca z Biegłym Rewidentem podczas badania sprawozdań finansowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu kadr;

  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;

  • bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office;

  • znajomość programów kadrowo-płacowych, Płatnik-ZUS;

  • umiejętność komunikacji i współpracy w zespole;

  • dobra organizacja pracy własnej;

  • dokładność oraz rzetelność przy wykonywaniu obowiązków.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

  • wynagrodzenie złożone z podstawy i premii;

  • możliwość korzystania z usług TK Chopin na preferencyjnych warunkach;

  • parking dla pracowników;

  • świadczenia z ZFŚS.

Sposób aplikowania

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ.