Oferta pracy

Pracownik ds. kadr, płac i BHP

UrbanekO firmie

Urbanek

Katarzynów 59

Łowicz

Firma Bracia Urbanek od 30 lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości, naturalnych przetworów owocowo-warzywnych. Dzięki pasji do warzyw oraz ciągłemu dążeniu do rozwoju możemy zaproponować szerokie portfolio przetworów owocowo-warzywnych, dań gotowych oraz zup.

Nieustannie się rozwijamy, dlatego do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Najważniejsze zadania:

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników,
  • ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy oraz nieobecności,
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej,
  • naliczanie wynagrodzeń oraz prowadzenie pozostałych rozliczeń,
  • kompleksowa obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych,
  • przeprowadzanie szkoleń wstępnych w dziedzinie BHP,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z zagadnieniami BHP na wszystkich stanowiskach pracy,
  • doradztwo w zakresie organizacji i metod pracy na stanowiskach pracy, na których występują czynniki niebezpieczne, szkodliwe dla zdrowia lub warunki uciążliwe,

Wymagane umiejętności:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • znajomość programu Płatnik,
  • mile widziana znajomość programu kadrowo-płacowego CDN Optima,
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • komunikatywność i orientacja na pracę zespołową.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczenia,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę w przyjaznym otoczeniu,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej CV
oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Proszę o dopisanie klauzuli:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy