Ta oferta pracy jest nieaktualna od 169 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik ds. Kadr

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego

    poszukuje kandydatów na stanowisko

    Miejsce pracy: Poznań
    Numer referencyjny: Kadry 01/2019

    Opis stanowiska:

    Realizowanie działań związanych z prowadzeniem kompleksowej obsługi kadrowej dla około 300 osób w tym:

    • Prowadzenie akt osobowych
    • Prowadzenie ewidencji urlopów i zwolnień lekarskich
    • Rozliczanie czasu pracy
    • Przygotowywanie danych do list płac
    • Realizacja zgłoszeń do ZUS
    • Wystawianie zaświadczeń i innych dokumentów kadrowych
    • Monitorowanie aktualności okresowych i kontrolnych badań lekarskich
    • Archiwizacja dokumentów kadrowych
    • Sporządzanie analiz, raportów i sprawozdań z zakresu zagadnień personalnych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: prawo pracy, ekonomia, zarządzanie zasobami ludzkimi,
    • Doświadczenie zawodowe w tym min. 2 lata na samodzielnym stanowisku
    • Biegła znajomość programu MS Office, w tym zaawansowana znajomość programu Excel, Word
    • Biegła znajomość obsługi programu Płatnik
    • Mile widziana znajomość programu Simple (moduł Kadry i Płace)
    • Biegła znajomość przepisów kodeksu pracy
    • Bardzo dobre zdolności analityczne
    • Dyskrecja
    • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
    • Samodzielność
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne godziny pracy 7.30-15.05
    • Dofinansowanie do karty MultiSport
    • Dobrą atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informuję, iż:

    • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego z siedzibą w Poznaniu, ul. Polna 33, 60-535 Poznań.
    • W Szpitalu jest Inspektor Ochrony Danych, z którym może Pani/Pan kontaktować się we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych poprzez email: [email protected]
    • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a/c RODO oraz art. 221 § 1 Kodeksu Pracy.
    • Na mocy obowiązujących przepisów prawa odbiorcami Pani/Pana danych będą wyłącznie osoby upoważnione przez Administratora w tym m.in. pracownicy Działu Kadr i Płac Szpitala oraz potencjalny przełożony osoby kandydującej do pracy w Szpitalu. Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom chyba, że możliwość ich udostępniania będzie wynikała z Pani/Pana odrębnej zgody na takie wykorzystanie danych, umieszczonej w dokumentach aplikacyjnych.
    • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz organizacji międzynarodowej.
    • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko pracy na jakie Pani aplikowała/ Pan aplikował lub do czasu cofnięcia przez Panią/Pana zgody i tylko w zakresie w jakim udzielono zgody. W przypadku gdy Pani wyraziła/ Pan wyraził zgodę na przetwarzanie swoich danych również w przyszłych procesach rekrutacyjnych, Pani/ Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy.
    • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania (poprawiania), usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
    • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uzna Pani/ Pan za uzasadnione, że Pani/ Pana dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
    • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych, o których mowa w art. 2211 Kodeksu Pracy spowoduje niemożność wzięcia udziału w procesie rekrutacji.