Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. Kadrowo-Administracyjnych

Reincon Sp. z o.o.

  • Rumia

    Rumia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z zewnętrznym biurem obsługującym kadry i płace

  • kontrola i aktualizacja dokumentacji płacowej w zakresie jej zgodności z obowiązującymi przepisami

  • branie udziału w kontrolach płac z US, ZUS

  • kontrola naliczania wynagrodzeń dla pracowników

  • rozliczanie czasu pracy

  • przygotowywanie i rozliczanie umów zlecenia i o dzieło

  • sporządzanie umów o pracę i innych dokumentów oraz zaświadczeń związanych z zatrudnieniem

  • prowadzenia akt osobowych pracownika

  • kontrola deklaracji rozliczeniowych ZUS

  • kontrola dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS

  • przygotowanie zestawień, analiz etc. wg bieżących potrzeb

  • inne prace zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego

  • znajomość zasad legalizacji pobytu i pracy obcokrajowców

  • znajomość programu Ms Office (excel, word)

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • odpowiedzialność

  • zaangażowanie w wykonywane zadania, zarówno indywidualne, jak i zespołowe

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia, finanse, rachunkowość

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w naliczaniu płac pracowników

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych

  • znajomość platformy PUE ZUS

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • elastyczny czas pracy

  • różnorodne i urozmaicone zadania ustalane z Twoim przełożonym

  • stabilną i długofalową współpracę oraz jasną ścieżkę kariery

  • wynagrodzenie dopasowane do Twojej wiedzy i umiejętności

REINCON Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą w sektorze budownictwa inżynieryjnego. Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi w zakresie budowy kolejowych i drogowych obiektów inżynieryjnych, oczyszczalni ścieków, budownictwa kubaturowego oraz hydrotechnicznego. Realizujemy projekty na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ