Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. kalkulacji i ofertowania

CANEXPOL sp. z o.o.O firmie

  • Kolejowa 25
    Ostrów Mazowiecka, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

CANEXPOL sp. z o.o.

Kolejowa 25

Ostrów Mazowiecka

Firma CANEXPOL Sp. z o.o. w Ostrowi Mazowieckiej, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, zatrudni osobę na stanowisko

Obowiązki:

  • kalkulacja kosztów nowych projektów,
  • zebranie i wybór ofert wymaganych dla projektu podwykonawców,
  • tworzenie ofert produkcyjno – handlowych dla klientów,
  • analiza kosztów wydziałowych w celu kalkulacji maszynogodzin na poszczególnych działach produkcyjnych,
  • bieżący nadzór nad prawidłowością procesu zbiorczej kalkulacji kosztów produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (pożądane wyższe techniczne),
  • pożądana znajomość technologii produkcyjnych i montażowych, wykorzystywanych w przemyśle przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym,
  • zaawansowana znajomość Excela,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • umiejętność zarządzania projektami,
  • odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilność zatrudnienia - umowa o pracę na pełny etat,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dodatkowe, bezpłatne zajęcia z języka angielskiego dostosowane do poziomu pracownika.

Ogłoszenie archiwalne