Oferta pracy

Pracownik ds. kompletacji zamówień

DERMATRADE sp. z o.o.O firmie

  • Warszawska 56
    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

DERMATRADE sp. z o.o.

Warszawska 56

Bielsko-Biała

Witamy w Estetik – w hurtowni medycyny estetycznej, której zaufało już ponad 10 000 gabinetów w całej Polsce i liczba ta ciągle rośnie! Ten dynamiczny rozwój jest możliwy dzięki naszym wyjątkowym pracownikom, którzy tworzą główną wartość naszej firmy.p

Opis stanowiska:

Kompletacja zamówień klientów składanych różnymi kanałami (platforma internetowa, infolinia, przedstawiciele handlowi). Przygotowywanie wysyłek zgodnie z wytycznymi. Weryfikacja zamówień i wprowadzanie zmian. Generowanie dokumentów handlowych

Wymagania:

  • Rzetelność
  • Sumienność
  • Dokładność
  • Znajomość obsługi komputera. min. e-mail, Excel, Word
  • Entuzjazm i energia

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienia
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pełny wymiar godzin
  • Dużą dawkę wiedzy o branży beauty
  • Możliwości rozwoju kariery
  • Pracę w młodym, zgranym zespole

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy