Oferta pracy

Pracownik ds. kontroli i odbioru surowców drzewnych

Kronospan Polska Sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Ludwika Waryńskiego 1

Szczecinek

Twój zakres obowiązków

  • Obmiar i przyjęcie surowca drzewnego pod względem ilości i jakości.

  • Reklamowanie niezgodności w dostawach surowca drzewnego oraz wyjaśnienie tych niezgodności.

  • Sporządzanie sprawozdań ze stanu zapasów drewna.

  • Nadzór nad właściwym udokumentowaniem przyjęcia drewna pod względem ilości i jakości oraz transportem tego surowca.

  • Udział w inwentaryzacjach surowca drzewnego.

Nasze wymagania

  • Kurs lub doświadczenie brakarskie – dodatkowy atut.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność.

  • Chęć do podjęcia długofalowej współpracy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bez okresu próbnego.

  • Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia.

  • Wysoki dodatek za pracę zmianową.

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży.

  • Dostęp do nowoczesnej siłowni zakładowej.

  • Atrakcyjne zniżki na zakup produktów grupy Kronospan.

  • Możliwość udziału w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Przewiń do profilu firmy