Ta oferta pracy jest nieaktualna od 69 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik ds. Kontroli Technicznej Dokumentacji Ubezpieczeniowej

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ControlExpert Polska Sp. z o.o.

    Control€xpert świadczy usługi dla firm ubezpieczeniowych a wśród swoich partnerów biznesowych wyróżnia największe firmy ubezpieczeniowe działające na polskim rynku. Firma została założona w 2002 roku w Niemczech, a obecnie jest reprezentowana na 4 kontynentach w 12 krajach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: http://controlexpert.com/pl/dom/

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę i weryfikację technicznej dokumentacji ubezpieczeniowej, kontakt z Klientami oraz warsztatami samochodowymi.

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie techniczne,
    • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,
    • Ogólna wiedza z zakresu rynku usług motoryzacyjnych i ubezpieczeniowych,
    • Kultura osobista, dyscyplina pracy, uczciwość zawodowa.

    Mile widziane:

    • Praktyka zawodowa,
    • Umiejętność kosztorysowania w systemie: Audatex, Eurotax, DAT,
    • Umiejętność wyceny wartości pojazdów w systemie: Eurotax, Info-Ekspert,
    • Znajomość technologii naprawy pojazdów samochodowych,
    • Ukończone technikum samochodowe,
    • Osoby z pasją do motoryzacji.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na pełen etat,
    • Możliwość przeszkolenia dla osób bez doświadczenia
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w międzynarodowym środowisku,
    • Pracę przy ciekawych, innowacyjnych projektach dla dużych firm.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk „Aplikuj”

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ControlExpert Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest ControlExpert Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 18B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.