Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik ds. księgowości i finansów

  • Bielsko-Biała, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-26

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Zakres obowiązków:

    • Wystawianie faktur sprzedaży,
    • Księgowanie wyciągów bankowych,
    • Weryfikacja i rozliczanie należności,
    • Kontakt z klientem w zakresie wyjaśniania należności,
    • Księgowanie faktur kosztowych,
    • Przygotowywanie płatności do dostawców,
    • Przygotowywanie raportów dotyczących należności oraz faktur sprzedaży,
    • Obsługa korespondencji związanej z fakturami sprzedaży.

    Kwalifikacje:

    • Wykształcenie w zakresie rachunkowości,
    • Znajomość polskich standardów ustawy o rachunkowości, CIT i VAT,
    • Dobra znajomość pakietu MS Excel,
    • Języki: angielski lub hiszpański będzie dodatkowym atutem.

    Doświadczenie:

    • 3 lata pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
    • Doświadczenie w pracy w międzynarodowej firmie o podobnym profilu działalności będzie dodatkowym atutem.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.