Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. księgowości i wynagrodzeń

Fabryka Styropianu ARBET Sp.j.

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ewidencji księgowej dotyczącej zakupów i rozliczeń podatku VAT,

  • kontrola ewidencji magazynowej, uzgodnienia ewidencji magazynowej z ewidencją zakupową,

  • prowadzenie rozrachunków z kontrahentami uzgadnianie sald,

  • sporządzanie list płac,

  • sporządzanie deklaracji ZUS, deklaracji PPK, deklaracji podatkowych dotyczących wynagrodzeń,

  • sporządzanie sprawozdań statystycznych dotyczących wynagrodzeń i zatrudnienia.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,

  • biegła obsługa komputera,

  • efektywna organizacja pracy,

  • komunikatywność, empatia,

  • rzetelność, skrupulatność, dokładność,

  • znajomość zagadnień prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, prawa podatkowego związanego z zatrudnieniem pracowników.

To oferujemy

  • stabilną i atrakcyjną pracę w wiodącej firmie branży budowlanej,

  • atrakcyjne, motywujące wynagrodzenie,

  • system szkoleń podnoszący kompetencje zawodowe,

  • miłą atmosferę w zgranym zespole.

Fabryka Styropianu „ARBET – jeden z czołowych producentów styropianu na rynku polskim, firma o ugruntowanej pozycji oraz wysokiej jakości produktów, poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik ds. księgowości i wynagrodzeń

miejsce pracy: Koszalin

Przewiń do profilu firmy