Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. księgowych

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze

2 0004 000 brutto / mies.
  • Jelenia Góra

    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Do podstawowych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • prowadzenie i pełna obsługa rejestrów księgowych polegająca w szczególności na:

  • kompletowaniu dokumentów danego rejestru, należyte gromadzenie, przechowywanie i zabezpieczenie dokumentów księgowych,

  • prowadzeniu likwidatury dokumentów rejestru poprzez sprawdzenie dokumentu pod względem zgodności z przepisami Ustawy o rachunkowości oraz wymogami wynikającymi z Zarządzeń wewnętrznych dotyczących obiegu dokumentów;

  • zatwierdzaniu dokumentów do księgowania w danym miesiącu poprzez złożenie podpisu , dekretacja i księgowanie kompletnych i prawidłowych dokumentów rejestru zgodne z Zakładowym Planem Kont,

  • kontrola prawidłowości księgowań danego rejestru, rzetelności obrotów oraz prawidłowości powiązań miedzy kontami;

  • prowadzenie analityki kont  zgodnie z zasadami ZPK poprzez:

  • analizę prawidłowości zapisów i sald na kontach analitycznych,

  • prowadzenie windykacji należności,

  • dbałość o terminowe regulowanie zobowiązań;

  • wystawianie faktur VAT dotyczących sprzedaży usług (poza dydaktycznymi);

  • wystawianie not odsetkowych, not korygujących w swoich rejestrach;

  • prowadzenie rejestru VAT sprzedaży;

  • prowadzenie ewidencji pozabilansowej materiałów na składzie (karty biblioteczne);

  • organizowanie pracy w sposób zapewniający prawidłowe i racjonalne wykonywanie przydzielonych czynności;

  • obsługa programów z systemu SYMFONIA: Finanse i Księgowość, Faktura.

Nasze wymagania

  • Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego ekonomicznego;

  • praktycznej znajomości MS Office;

  • znajomości ustawy o rachunkowości;

  • dyspozycyjności;

  • komunikatywności;

  • wysokiego poziomu komunikacji interpersonalnej;

  • umiejętności pracy w wielu obszarach jednocześnie i pod presją czasu.

To oferujemy

Oferujemy:

stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

stałe wynagrodzenie miesięczne,

dodatkowe wynagrodzenie roczne,

atrakcyjne świadczenia socjalne,

łatwy dostęp do różnych form dokształcających.

CV i list motywacyjny należy kierować w terminie do 26.11.2021 r. lub na adres

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa

Dział Kadr

ul. Lwówecka 18

58-503 Jelenia Góra

Uprzejmie informujemy, iż rozpatrujemy tylko kompletne aplikacje, jak również, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami i nie zwracamy nadesłanych dokumentów.

O nas

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze jest Uczelnią publiczną, działającą od 1998 roku, kształcącą studentów na kierunkach:

filologia

pedagogika

dziennikarstwo i komunikacja społeczna

wychowanie fizyczne

dietetyka

fizjoterapia

pielęgniarstwo

edukacja techniczno - informatyczna.

Uczelnia posiada duży kampus, w którym mieści się między innymi Dom Studenta, Hala Sportowa, Kryty Basen, Biblioteka Naukowa.