Oferta pracy

Pracownik ds. logistyki

Heli- One (Poland) Sp. z o.o.

  • Jasionka (pow. rzeszowski)

    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa agencyjna, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalista ds. logistyki w H1P będzie odpowiedzialna wspieranie działalności magazynu polegającej na wydawaniu zapotrzebowanych części na obszar remontowy za pośrednictwem systemu AMOS, przeprowadzanie inwentaryzacji zasobów magazynowych, dokonywanie wycofania materiałów przeterminowanych z zapasów magazynowych oraz przekazanie ich do utylizacji. W razach swoich obowiązków będzie również odpowiedzialna za wspieranie działu przyjęcia części i działu wysyłek.

• Przyjmowanie towaru do magazynu zgodnie z dokumentami dostawy

• Sprawdzanie ilościowe przyjętego towaru

• Rejestrowanie transakcji magazynowych w systemie informatycznym

• Zapewnienie identyfikacji i prawidłowe etykietowanie części

• Rozmieszczanie towarów w odpowiednich sektorach magazynowych

• Wydawanie towaru na hangar produkcyjny zgodnie z zasadą FIFO

• Transport wewnętrzny materiałów i wyrobów

• Udział w okresowych inwentaryzacjach

• Przygotowywanie części do wysyłki wraz z dokumentami wysyłkowymi

• Przygotowanie dokumentacji celnej

• Przygotowanie rozliczeń Intrastat

• Współpraca z agencją celną i Urzędem Celnym w zakresie obsługi celnej obrotu towarów spoza UE

• Utrzymanie porządku na magazynie

• Zachowanie norm i standardów BHP

Nasze wymagania

  • Studia wyższe, min. Licencjat, kierunek Logistyka lub pokrewny

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Znajomość systemu ERP w zakresie obszaru logistyki

Mile widziane

  • Wiedza na temat procedur celnych będzie dodatkowym atutem

  • Uprawnienia i doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym będzie atutem

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Firma Heli-One Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Jasionce k. Rzeszowa należy do międzynarodowej korporacji z branży lotniczej - CHC Helicopter. Heli-One prowadzi obsługę hangarową helikopterów floty CHC oraz klientów zewnętrznych. Dokonujemy przeglądów, modyfikacji i remontów helikopterów dla klientów z całego świata. Nasza lokalizacja w Polsce wyposażona jest w najwyższej klasy narzędzia, sprzęt techniczny i zespół wykwalifikowanych ekspertów.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.