Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. logistyki magazynowej

INELO Polska Sp. z o.o.

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem oraz ich wysyłka,

  • przyjmowanie i weryfikacja przesyłek,

  • kompletacja materiałów i półproduktów dla produkcji,

  • utrzymanie porządku w obszarze stanowiska,

  • przyjmowanie wyrobów gotowych, półproduktów i zwrotów produkcji,

  • dbałość o porządek w magazynie,

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,

  • obsługa logistyczna procesu reklamacyjnego.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie średnie,

  • znajomość zasad gospodarki magazynowej,

  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),

  • umiejętność organizowania własnej pracy,

  • uczciwość, odpowiedzialność, samodzielność.

Mile widziane

  • wykształcenie kierunkowe (elektronika),

  • znajomość programu księgowego Enova,

  • umiejętność obsługi aparatury kontrolno-pomiarowej.

To oferujemy

  • współudział w produkcji nowoczesnych urządzeń elektronicznych,

  • ciekawą pracę w młodym i kompetentnym zespole,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w serwisie urządzeń elektronicznych,

  • pakiet benefitów: karta FitProfit, ubezpieczenia grupowe na życie,

  • prywatną opiekę medyczną w PZU,

  • opłacane przez firmę lekcje języka angielskiego,

  • dobrą atmosferę w pracy – racjonalne podejście, zrozumienie, otwartość, szczerość i przejrzystość na każdym poziomie.

Inelo – jesteśmy wiodącą na rynku europejskim firmą, produkującą oprogramowanie do analizy i rozliczania czasu pracy kierowców – 4Trans®, urządzenia do pobierania danych oraz zaawansowany system satelitarnej lokalizacji pojazdów GBOX.

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności!

Oferty zawierające cv, list motywacyjny, zdjęcie prosimy wysyłać poprzez przycisk Aplikuj.