Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. Logistyki

SUNBUD PABIANICE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

SUNBUD PABIANICE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Partyzancka 149/155

Pabianice

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zamówień do dostawców

  • organizacja transportów i dostaw

  • ewidencja dokumentów związanych z zamówieniami

Nasze wymagania

  • wykształcenie min średnie

  • niekaralność

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • ciężką pracę ale dobre zarobki uzależnione od osiąganych wyników

  • narzędzia niezbędne do pracy

Firma SUNBUD Pabianice Sp. z o.o. Sp.k. Grupa Polskie Składy Budowlane S.A. poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik ds. Logistyki.

Zgłoszenie należy przesłać wyłącznie na adres:

SUNBUD Pabianice Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Partyzancka 149/155

95-200 Pabianice

lub za pomocą przycisku aplikowania.

Przewiń do profilu firmy