Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. Logistyki w Dziale Produkcji FOR

Rodex Sp. z o.o.

  • Kolonia Koplany (pow. białostocki)

    Kolonia Koplany (pow. białostocki), podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie danych do systemu

  • wystawianie faktur , PZ

  • bezpośredni, telefoniczny i e-mailowy kontakt z firmami

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i sprawną komunikację wewnątrz firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie

  • znajomość obsługi programów Word, Excell, Outlook Ekspress

  • komunikatywność, kreatywność, samodzielność działania

  • dyspozycyjność, zaangażowanie, odpowiedzialność

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność organizacji pracy

  • doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • przyjemną atmosferę w pracy

Jesteśmy firmą budowlaną z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem, działającą na terenie pół-wsch. Polski oraz zajmujemy się produkującą stolarki PVC i ślusarki aluminiowej. Poszukujemy osoby do pracy w Dziale Handlowo-Konstrukcyjnym, która w kompetentny oraz komunikatywny sposób będzie wykonywała swoje obowiązki na tym stanowisku.

Przewiń do profilu firmy