Pracownik ds. Logistyki

TOI TOI Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • optymalne planowanie i kontrolę tras dla kierowców w transporcie

  • kontrola i rozliczanie kart pracy kierowców

  • współpraca z działami firmy - działem sprzedaży i działem transportu

  • przygotowywanie raportów z wykonanej pracy

  • wprowadzanie danych do systemów

  • zarządzanie flotą samochodową w przedstawicielstwie

  • współpraca z zewnętrznymi firmami transportowymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średniego (preferowane o profilu logistycznym)

  • (mile widziane) doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w szczególności pakietu MS Office

  • umiejętność organizacji pracy własnej i koordynacji pracy innych osób

  • duża samodzielność i asertywność w codziennych zadaniach

  • odpowiedzialne, szybkie podejmowanie decyzji

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętności analityczne

  • dodatkowym atutem będzie znajomość topografii województwa

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej

  • przyjazną atmosferę pracy

  • pracę w doświadczonym, dynamicznym zespole

  • system szkoleń wewnętrznych

  • narzędzia do pracy, telefon, laptop

  • dofinansowany pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna LuxMed, karta MultiSport)

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Aplikacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem)

klikając w przycisk „Aplikuj teraz”.

TOI TOI Polska to wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań z zakresu zabezpieczeń sanitarnych. Nasza firma świadczy usługi na potrzeby branży budowlanej i eventowej, przemysłu górniczego i wojska. W związku z rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownik ds. Logistyki.

Przewiń do profilu firmy