Ta oferta pracy jest nieaktualna od 96 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik ds. Magazynowania i Logistyki

  • Szczecin, Dobra (pow. policki), zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     Firma Intralog to spółka ze 100% polskim kapitałem, od ponad 25 lat specjalizująca się w zaawansowanych systemach automatyki magazynowej i aktywnie uczestnicząca w rozwoju tego segmentu rynku w Polsce i Europie.

    W chwili obecnej poszukujemy pracowników na stanowisko:
    Miejsce pracy: Dobra, 20 minut od centrum Szczecina
    Region: zachodniopomorskie
    Miejsce pracy: Szczecin (okolice), Dobra (pow. policki)

    Opis stanowiska

    • obsługa magazynu (wprowadzanie towarów, tworzenie nowych artykułów, itp. - obsługa programu magazynowego)
    • kontrola stanów magazynowych;
    • sporządzanie dokumentów przyjęcia i wydania towarów;
    • przygotowywanie towarów do wysyłki;
    • współpraca z kurierami i przewoźnikami;
    • dbanie o porządek i czystość magazynu.

    Wymagania:

    • Dobra znajomość obsługi komputera
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
    • Mile widziane prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne
    • Przeszkolenie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie

    Prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.
    Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."