Pracownik ds. Magazynu BHP

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-06-21
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 2018-07-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Stanley Fastening System Poland Sp. z o.o.

    www.sbdinc.pl www.bostitch.pl

    StanleyBlack&Decker to amerykański producent i dostawca wysokiej jakości narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, drzwi, systemów mocujących, systemów magazynowania oraz elementów hydraulicznych do użytku profesjonalnego, przemysłowego, a także dla amatorów. Od 1992 roku, w Stanley Fastening System Poland Sp. z o.o., w nowoczesnym, rozwijający się zakładzie produkujemy pełen asortyment gwoździ (około 1 000 typów) do pistoletów pneumatycznych.

    Aktualnie zatrudnimy:

    PRACOWNIKA
    ds. MAGAZYNU BHP
    Miejsce pracy: Wrocław

    Kluczowe zadania:

    • wydawanie odzieży i środków ochrony indywidualnej pracownikom Działu Produkcji
    • prowadzenie ewidencji oraz indywidualnych kartotek pobrań odzieży i środków ochrony indywidualnej
    • prowadzenie dokumentacji związanej ze stanem magazynu

    Wymagania:

    • status studencki lub osoby na emeryturze
    • sumienność i skrupulatność
    • poczucie odpowiedzialności za powierzone mienie
    • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • znajomość pracy z komputerem

    OFERUJEMY

    • pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
    • stabilne warunki formalno-prawne w ramach umowy cywilnej
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • dogodny wymiar czasu pracy
    • stabilną pracę, gwarantowaną na długi okres czasu, w godz. 6.30 – 14.30, od poniedziałku do piątku

    Adres siedziby firmy (miejsce pracy):

    Stanley Fastening Systems Poland
    ul. Jerzmanowska 4, 54-519 Wrocław

    (7 km od centrum Wrocławia, 800 metrów od obwodnicy autostradowej, dojazd autobusami: 609, 109 lub 129 oraz PKP relacji Legnica - Wrocław Żerniki)