Ta oferta pracy jest nieaktualna od 625 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik ds. Marketingu Internetowego - rozwój rynków międzynarodowych

  • Kraków, Skawina, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.03.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    YesSport

    YesSport / SneakerStudio - dynamicznie rozwijająca się firma, posiadająca między innymi takie strony jak
    yessport.pl i sneakerstudio.pl
    zatrudni Pracownika ds. Marketingu Internetowego na wybrany rynek międzynarodowy.

    Poszukujemy osób ze znajomością języków międzynarodowych, głownie z krajów:

    Niemcy, Francja, Czechy, Słowacja, USA (angielski), Włochy, Rumunia, Węgry, Hiszpania

    Jeżeli znasz język z krajów które nie zostały tutaj wymienione, to wyślij do nas swoją aplikację, na pewno ją rozpatrzymy.

    Miejsce pracy: Kraków (okolice), Skawina
    Region: małopolskie

    Opis stanowiska:

    Miejsce pracy: Skawina ul. Krakowska 87 (oddział Kraków)

    Firma YesSport dział e-commerce - poszukuje Pracownika ds. Marketingu Internetowego do koordynacji sklepów internetowych YesSport i SneakerStudio w wybranym języku międzynarodowym.

    Do głównych zadań pracownika ds. Marketingu Internetowego należeć będzie:

    • Opracowywanie, planowanie i wdrażanie strategii działań w obszarze marketingu online
    • Monitorowanie, analiza i optymalizacja prowadzonych kampanii
    • Stałe inicjowanie nowych działań promocyjnych
    • Analiza, optymalizacja i wzrost kluczowych parametrów / wskaźników prowadzonych działań reklamowych
    • Stałe poszukiwanie nowych rozwiązań i działań marketingowych oraz wdrażanie najlepszych z nich w podległym obszarze
    • Tworzenie raportów i analiz prezentujących trendy i efekty podjętych działań

    Wymagania:

    • Dobra znajomość realiów rynku reklamy on-line w wybranym kraju,
    • Umiejętność prowadzenia kampanii e-marketingowych nastawionych na zwiększenie sprzedaży, wzrost trafficu czy budowanie bazy (mile wdziane doświadczenie)
    • Znajomość analityki internetowej, narzędzi marketingu internetowego oraz umiejętność stosowania ich w praktyce
    • Znajomość sposobów zwiększenia efektywności sprzedaży internetowej
    • Umiejętność skutecznego prowadzenia negocjacji zakupu mediów
    • Innowacyjność
    • Komunikatywna znajomość wybranego języka.

    Wybranym kandydatom oferujemy:

    • Pracę w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Udział w projekcie o międzynarodowym zasięgu,
    • Atrakcyjne zniżki na produkty firmowe
    • Zapewniamy dobrą atmosferę pracy, niezbędne narzędzia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy przesyłać CV w j. polskim