Ta oferta pracy jest nieaktualna od 525 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. marketingu

  • Otomin (pow. gdański), pomorskie
  • Specjalista
  • 13.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    FITNESS AUTHORITY® SPÓŁKA Z O.O.

    Wiodący producent suplementów diety i produktów wspierających zdrowe odżywianie, oferujący swe produkty w kilkudziesięciu krajach na świecie, do swojego działu marketingu zatrudni osobę na stanowisko:

    Miejsce pracy: Otomin (pow. gdański)

    Jeśli lubisz działać w zespole, masz głowę pełną pomysłów, praca w dynamicznie rozwijającej się firmie jest dla ciebie wyzwaniem, a presja czasu motywatorem do działania – wyślij do nas swoje CV. Tworzymy zespół ludzi, dla których świat marketingu jest pasją, dla których praca w naszej firmie stanie pasją, a każde powierzone zadanie będzie wyzwaniem.
    My dostosowujemy rzeczywistość do pomysłów – nie pomysły do rzeczywistości!

    Opis stanowiska:

    • tworzenie i realizacja strategii marketingowej wspierających sprzedaż,
    • monitoring wizerunku firmy,
    • budowanie wizerunku i zarządzanie liniami produktów,
    • przygotowanie i nadzór nad standardami ekspozycji materiałów marketingowych,
    • redagowanie promocyjnych materiałów tekstowych,
    • administracja stron internetowych firmy, media społecznościowe,
    • tworzenie ofert sponsorskich,
    • pomoc w organizacji imprez,
    • współpraca z grafikami,
    • prowadzenie e-marketingu.

    Wymagania:

    • sprawna obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
    • KREATYWNOŚĆ,
    • PEŁNE ZAANGAŻOWANIE,
    • dobra współpraca w zespole,
    • praktyczna znajomość technik i narzędzi marketingowych i umiejętność ich stosowania,
    • dobre zarządzanie czasem i zdolności organizacyjne,
    • umiejętność prowadzenia wielu zadań jednocześnie,
    • wiedza w temacie suplementacji sportowej,
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • prawo jazdy kat.B.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • pracę pełną wyzwań,
    • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach,
    • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV z klauzulą)
    klikając w przycisk aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do potrzeb aktualnej jak i przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz.).