Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik ds. Obiegu Dokumentów

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Asystent
  • 23.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    docFlow S.A. to nowoczesna firma, która działa na polskim rynku zarządzania danymi i dokumentami. Dzisiaj zarządzanie dokumentami opiera się na infrastrukturze informatycznej oraz nowoczesnych systemach zarządzania ludźmi i informacjami. Dlatego wciąż rozwijamy te obszary w docFlow S.A., aby skutecznie wspierać procesy biznesowe naszych Klientów.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Twoje zadania:

    • rejestracja dokumentacji papierowej przy wykorzystaniu aplikacji komputerowej
    • indeksowanie (kategoryzowanie) dokumentów oraz skanowanie
    • wprowadzanie informacji z dokumentów do bazy danych

    Wymagania:

    • umiejętność szybkiego pisania na komputerze
    • rzetelność i zaangażowanie w wykonywane zadania
    • umiejętność pracy w zespole
    • wykształcenie średnie, mile widziane osoby w trakcie studiów
    • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym (6:00–14:00; 14:00–22:00)
    • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • pracę na podstawie umowy zlecenia
    • stawkę 13,70 zł/h brutto + premię za osiągane wyniki
    • atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dużej firmie
    • dobrą atmosferę pracy w młodym zespole
    • kawę, herbatę i owocowe środy :)

    Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest docFlow S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54-610), ul. Graniczna 8C/DC2B. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.

    Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych w docFlow S.A. -  e-mail: iod@docflow.pl