Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. obsługi biura

Przedsiębiorstwo Techniczne SIGNALO firmie

3 5005 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Rzemieślnicza 9
    Sopot, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Przedsiębiorstwo Techniczne SIGNAL

Rzemieślnicza 9

Sopot

Witaj.

Poszukujemy zaangażowanej osoby, która wesprze nasz zespół w zakresie obsługi biura. Stanowisko oferuje także możliwość rozwoju w kierunku handlu i doradztwa specjalistycznych urządzeń bezpieczeństwa. Nie wymagamy specjalistycznej wiedzy, ale ważne jest podejście i zaangażowanie.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę systemów bezpieczeństwa pracowników Blackline Safety (Kanada), mierników gazów Gas Clip Technologies (USA), kamer ultradźwiękowych Synergys Technologies (Francja), systemów detekcji MSR-Electronic i systemów parkowania MSR-Traffic (Niemcy).

Dołącz do nas, poznaj nowe branże i zwiększ bezpieczeństwo w zakładach naszych kontrahentów.

Pracownik obsługi biura (z możliwością rozwoju handel/doradztwo)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • prowadzenie i logistyka biura,
  • realizowanie zamówień klientów,
  • obsługa przesyłek i magazynu,
  • nawiązywanie kontaktu z nowymi klientami,
  • rozliczanie prac (finansowe, magazynowe),
  • prowadzenie bazy danych.

CZEGO OCZEKUJEMY

  • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),
  • obsługa komputera, poczty elektronicznej, oprogramowania biurowego, programu magazynowego,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętności organizacyjne, interpersonalne,
  • kreatywność, komunikatywność i inicjatywa w działaniu,
  • skrupulatność i dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość zagadnień technicznych będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY

  • pracę w dynamicznym, zgranym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub własną działalność,
  • pracę w specjalistycznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • możliwość nauki i rozwoju w kierunku handlowym specjalistycznych urządzeń bezpieczeństwa,
  • możliwość poznania wielu zagadnień technicznych i ciekawych branż.

O FIRMIE

P.T.SIGNAL istnieje od 1993 roku i zajmuje się specjalistycznymi dziedzinami związanymi z bezpieczeństwem i diagnostyką m.in.:
- systemami detekcji gazów
- przenośnymi miernikami
- systemami bezpieczeństwa pracowników poruszających się w terenie
- diagnostyką przemysłową (ultradźwięki, wibracje, temperatura)

Reprezentujemy na rynku polskim naszych partnerów ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Francji i Niemiec, a także współpracujemy z polskimi producentami.
Nasze usługi i produkty kierujemy do przemysłu, obiektów komercyjnych, infrastrukturalnych, komunalnych, a także do obiektów wielomieszkaniowych.
Jesteśmy małą firmą (ok.20 osób + osoby współpracujące).

Ogłoszenie archiwalne