Logo Pracuj.pl

Pracownik ds. obsługi klienta (call center)

JAWORSKI AUTO SP. Z O.O.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

JAWORSKI AUTO SP. Z O.O.

Fordońska 325

Bydgoszcz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczny kontakt z Klientami w infolinii przychodzącej i wychodzącej
  • Obsługa korespondencji mailowej
  • Sprzedaż usług oferowanych przez Serwis
  • Prowadzenie badań satysfakcji Klientów firmy
  • Praca w systemie CRM
  • Wzmacnianie pozytywnego wizerunku Działu Serwisu i budowanie długotrwałych relacji z Klientami

Nasze wymagania

  • Masz już doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta
  • Uważasz, że potrafisz się z każdym porozumieć
  • Jesteś empatyczny i cierpliwy w relacjach z innymi ludźmi
  • Interesuje Cię branża motoryzacyjna
  • Posługujesz się pakietem MS Office w stopniu podstawowym

To oferujemy

  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (podstawa wraz z systemem premiowym)
  • Dostęp do szkoleń Akademii Toyoty i Lexusa
  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwoju w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie

Benefity

  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata

Chciałbyś dołączyć do zespołu światowego lidera innowacyjności i technologii ? Zmień swoją rzeczywistość na lepsze i zostań częścią firmy Toyota Jaworski Auto – organizacji, która łączy najwyższą jakość obsługi klienta, prestiż marki Toyota z wieloletnią i najwyższą w regionie pozycją na rynku motoryzacyjnym. Toyota Jaworski Auto to Autoryzowany Dealer Toyoty, który obecnie do nowo utworzonego Działu Kontaktu z Klientem poszukuje do zespołu jeszcze jednego pracownika.

Każda wspaniała podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku!

Pracownik ds. obsługi klienta (call center), Fordońska 325, Bydgoszcz