Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik ds. Obsługi Klienta - Fakturzystka

IDESIN M. Siwek Spółka JawnaO firmie

IDESIN M. Siwek Spółka Jawna

Batalionów Chłopskich 91A

Kielce

Jesteśmy importerem tekstyliów do produkcji tapicerki. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • kontakt telefoniczny i mailowy z kontrahentami,
  • wystawianie faktur,
  • obsługa zamówień i koordynacja wysyłek - współpraca z magazynem przy kompletacji zamówień, zlecanie transportów,
  • współpraca z działem handlowym.

Wymagania:

  • dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • komunikatywność, kreatywność oraz inicjatywa,
  • dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość MS Office.

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole w prężnie rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie netto 3000 zł plus premia uznaniowa,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów oraz realny wpływ na rozwój swojego stanowiska i firmy.

Ogłoszenie archiwalne