W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected] Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 6 miesięcy.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
PCC Intermodal S.A.

Pracownik ds. Obsługi Klienta

PCC Intermodal S.A.O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ważna jeszcze 21 dni
    do: 03 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zleceń na wysyłki intermodalne od klientów;

  • Weryfikacja zleceń pod kątem ich poprawności oraz kompletności danych;

  • Bieżący monitoring procesu realizacji przyjętego zlecenia;

  • Bieżące informowanie klienta o statusie realizacji zlecenia;

  • Zamknięcie zlecenia poprzez terminowe wystawienie faktur za usługi intermodalne.

Nasze wymagania

Jeżeli lubisz pracę zespołową, nie boisz się wyzwań i chcesz rozwijać się w branży TSL, to zachęcamy Cię do przeslania aplikacji.

Poszukujemy osoby:

• ze znajomością języka angielskiego i/lub rosyjskiego w stopniu komunikatywnym;

• zaangażowanej i skutecznej w działaniu,

• zadaniowej.

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, ale oczekujemy otwartości i chęci do uczenia się nowych rzeczy.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stałe wynagrodzenie, system nagród

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dofinansowanie do wakacji, becikowe

  • Prywatna opieka medyczna na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

PCC Intermodal S.A. – Spółka z branży transportu intermodalnego, należąca do międzynarodowej grupy kapitałowej PCC SE, zatrudniająca obecnie ponad 450 osób w sześciu oddziałach na terenie Polski.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje