Oferta pracy

Pracownik ds. obsługi klienta i realizacji zamówień

M.R.A.W. Mateusz Romańczukiewicz wspólnik spółki cywilnejO firmie

3 300‐3 800 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Oława, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Pracownik ds. obsługi klienta
i realizacji zamówień

Hej,

Zapraszamy Cię do współtworzenia sklepu internetowego o tematyce sportowej. Jesteśmy młodą i szybko rozwijającą się firmą, co oznacza, że możesz mieć relatywny wpływ na jej kształt.

Potrzebujemy osoby, która:

  • Swój rozwój stawia na pierwszym miejscu.
  • Jest gotowa zaangażować się w długi i wymagający projekt.
  • Podchodzi profesjonalnie do wykonywanych zadań.
  • Nie ma problemu z planowaniem własnej pracy.

Opis stanowiska pracy:

  • Obsługa klientów: odpowiedzi na zapytania klientów - email, telefon, czat.
  • Realizacja zamówień: przekazywanie do procesu pakowania.
  • Kontrolowanie sprawnej wysyłki zamówień do klientów.

Czego wymagamy?

  • Zaangażowania w tworzeniu pozytywnego wizerunku sklepu.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.
  • Szybkiego przyswajania nowych zagadnień.
  • Zaangażowania w rozwiązywanie problemów klientów.

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość innych języków obcych
  • Dyspozycyjność również w wybrane weekendy oraz (docelowo) w wybrane wieczory w tygodniu

Co zrobić, aby do nas dołączyć?

  • Przesłać do nas swoje CV ze zdjęciem.
  • List motywacyjny = dodatkowe punkty.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferta powinna zawierać CV oraz klauzulę o ochronie danych osobowych: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy